Powroty...ciężki temat i jaki trudny.

Powroty do formy, powroty do domu, powroty z wakacji, powroty do szkoły, na studia, do pracy... Każda przerwa od codziennej rutyny w konsekwencji niesie powrót, a ten cholernik jest ciężki.
Szukam plusów...hmmmm.
Nie znajduje, chcę wakacje =P

powrotyPowroty ;) - to jest tekst który się wyświetli pod zdjciem

A tak na poważnie. Powroty do formy są ciężkie, ale ja z całym przekonaniem jestem za tym, żeby akurat w tym przypadku było jak najciężej, żeby każdy poczuł, że nie warto przerywać treningów! Po co trenować kilka miesięcy np. do wakacji, żeby na urlopie wszystko zaprzepaścić? Nie warto, dlatego jak mantrę powtarzam - zmień nawyki na LATA nie na lato!
U mnie tragedii nie będzie, bo jak mówiłam, wakacje wakacjami, regeneracja regeneracją, ale ćwiczyłam i na urlopie. Nie były to treningi takie jak 'w domu', ale aktywność weszła mi w krew i jak mycie zębów rano, nie myślę o tym po prostu robię!

powroty2

Gorzej będzie z powrotem do pracy, do pogody, do codziennych obowiązków do słońca, którego brak =( Powroty z wakacji powinny być zakazane ;)

Szukam plusów, bo staram się być pozytywnym człowiekiem, więc baterie naładowane, pomysłów pełno, świeże spojrzenie na wszystko, dystans nabrany, plan treningowy zrobiony...DZIAŁAMY! Brakowało mi mojej trenignowej rutyny, dlatego uśmiech na buzi, buty na nogi, kettlebell do ręki. A zdjęcia z wakacji wydrukuję, powieszę na ścianie obok postawię świnkę skarbonkę i zacznę zbierać euro - kierunek Włochy. Słoneczna Italia to moja miłość! A Sardynia....eh, speachless.

powroty3

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Najczęściej czytane

brownie
tytan
kaloriaaa
MG 85742 3
10884486 983695951644010 225026915 n
niechudne1

Polecamy

uczymyfit logo

szpilki na siłowni | cookies

DMC Firewall is a Joomla Security extension!

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka prywatności