7 czerwca, niedziela. Jeszcze 3 tygodnie, ale my już mamy tą datę zabookowaną w kalendarzu. Gdzie będziemy? Na warszawskim Służewcu, na Reebok Fitness Camp!!! Byłyśmy i czynnie brałyśmy udział w zeszłym roku, więc i tym razem nie może nas tam zabraknąć.

reebok9

Dlaczego ?
Ta atmosfera, te treningi, ta masa aktywnych ludzi. Moc niesamowitej energii, wszechotaczająca motywacja, hektolitry wylanego potu, kilogramy spalonej tkanki tłuszczowej i nadbudowanych mięśni :) :) To tona inspiracji i pokaz na żywo, że "ograniczenia" nie istnieją. Jeśli do tej pory wydawało Ci się, że czegoś nie możesz to zobaczysz na miejscu, że możesz wszystko!

reebok8

Co pamiętam?
Świetne treningi, masę konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, świetną zabawę, coś dla każdego, super organizację. Eh, aż podskoczyłam kiedy dowiedziałam się, że w tym roku również Reebok organizuje Fitness Camp! Tylu treningów w jednym miejscu chyba jeszcze nie było! Nie masz planów, to już masz! Zapisz się koniecznie i widzimy się na miejscu!

reebok

reebok1

Wspomnienie ...
Jesteśmy pod sama sceną. Petter zaczyna - boks x 4, łokieć , kopniak! Wow !! Czuję, że będzie ciężko :) Ale jedziemy z tematem, towarzystwo 'bojowo' nastawione! I sierpowy - bang! Muzyka gra, prowadzący krzyczą i motywują, a cały plac boksuje! Bajka! Istne kino akcji ! Lubię to. Połowa treningu, w oczach mgła - jest na pewno ponad 40 stopni. Myślę o Joli, która zawładnęła strefą chillout! Ale jej dobrze ... zaraz, zaraz przecież nie zejdę w połowie! Nie z nami te numery! Raz, dwa - boksujemy dalej !!!!

reebok5

reebok3

reebok6


Ważne !!! Rejestracja !!!!!
W ubiegłym roku nie każdy mógł wejść na dany trening z powodu ograniczonej przestrzeni. W związku z tym w tym roku rejestrujemy się wcześniej na wybrane treningi.

Informacja o możliwości rejestracji będzie udostępniona w zakładce "Aktualności" na stronie RFC
Każdy z nas układa swój plan dnia i harmonogram zajęć. Każda strefa ma ograniczoną liczbę miejsc zapewniającą swobodę i komfort ćwiczeń, zatem pamiętajcie przy rejestracji - kto pierwszy ten lepszy :)

"REJESTRACJA - HARMONOGRAM DNIA

Po wejściu w opcję „REJESTRACJA” pojawi się formularz do wypełnienia z danymi. Na bilecie zakupionym w serwisie Eventim będzie znajdował się numer Twojego biletu.  Jest on potrzebny abyś mógł zarejestrować się na wydarzeniu i ułożyć swój własny harmonogram dnia. Pamiętajcie, że rejestracja na zajęcia rusza 25 maja!

Jeśli zakupiłeś bilet po 15 maja rozpoczęciu rejestracji, zapraszamy Cię do zapisów 24h po zakupie i otrzymaniu biletu na imprezę. Prosimy o cierpliwość jeśli chodzi o rejestrację, ponieważ informacja o zakupionym przez Ciebie bilecie musi trafić do naszego systemu, abyś mógł na podstawie numeru rozpocząć rejestrację.

Podczas rejestracji należy wpisać numer, który widnieje na bilecie zakupionym w serwisie Eventim. Po wprowadzeniu swoich danych oraz podaniu numeru biletu, tworzysz swój własny profil uczestnika, który generuje Ci numer startowy. Na stronie pojawi się opcja „STWÓRZ SWÓJ HARMONOGRAM DNIA”.

W poszczególnych przedziałach godzinowych, wybierz z rozwijanej listy trening, na który chciałbyś się udać o danej porze. Następnie zatwierdź swój wybór. Po zatwierdzeniu nie będziesz miał już możliwości zmiany swojego harmonogramu dnia, dlatego prosimy o rozważny wybór.

Jeśli nie zarejestrujesz się na stronie i nie przygotujesz własnego planu będziesz mógł to zrobić 7 czerwca na miejscu wydarzenia, ponieważ do Twojej dyspozycji będzie stanowisko komputerowe. Pamiętaj, by mieć ze sobą bilet, ponieważ przy rejestracji będzie potrzebny Ci jego numer. Zalecamy jednak rejestrację przed imprezą, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu na przygotowanie się do treningu.

Uwaga: Jeśli któregoś z treningów nie widzisz na rozwijanej liście w danym przedziale czasowym, oznacza to, że liczba miejsc na dany trening o danej godzinie, została wyczerpana. Przypominamy również, że osoby, które zakupiły bilet po 15 maja po 25 maja mają możliwość rejestracji dzień po otrzymaniu biletu." (http://www.reebokfitnesscamp.pl/)

reebok12

reebok11

reebok10

A teraz idę obmyslać swój harmonogram, którym się podzielimy z Wami, może ktoś zechce dołączyć do ekipy #żelaznego #poślada ? :P

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Najczęściej czytane

brownie
kaloriaaa
tytan
MG 85742 3
10884486 983695951644010 225026915 n
niechudne1

Polecamy

szpilki na siłowni | cookies

 zBLOGowani.pl

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka prywatności