IMG 6379

Nowy rok, nowe możliwości, nowe postanowienia, zacznę wszystko od nowa, to będzie nowa kartka.... eh.

Dlaczego, żeby zacząć stawiamy sobie takie durne STARTY (od nowego roku, od poniedziałku, od pierwszego...) jakby to robiło różnicę. Ja wszystko zaczynam jak najszybciej, czy to środa, piątek, czy czternasty stycznia, dwudziesty listopada, ósmy maja. Mam wrażenie, że czekanie na jakiś magiczny przełomowy dzień (magiczny tylko w naszej głowie), a to strata cennego czasu. Jak masz zamiar ćwiczyć to tu i teraz! Jak masz zamiar zmienić nawyki żywieniowe to najlepiej od dziś!!!! Nie od poniedziałku, nie od 1 stycznia (oops, 1 stycznia jest dziś) to jeszcze lepiej =P hahaha

Zatracamy sie tymi postanowieniami noworocznymi i większość z nas, zapomni o nich szybciej niż one same przyszły.

IMG 6430

Ok, może to komuś pomaga, więc dobrze, nie krzycz, czekaj do 1 stycznia, do poniedziałku, w sumie to nie istotne, ale zrób coś dla mnie, nie! zrób coś dla siebie i wytrwaj w postanowieniu! Nie zniechęć się! Nie poddaj! Zobaczysz, nie pożałujesz ;)

szpilki siedzą

Ja wiem i rozumiem, magia nowego roku, magia poniedziałku, magia pierwszego... rozumiem, ale sie z tym nie zgadzam. Dlatego nie mam po stanowień noworocznych, kontynuuję swój plan z listopada. Odgrzebałam farby w grudniu, postanowiłam wrócić do malowania i nie czekałam do stycznia, juz się wzięłam do roboty. Dokładnie 28 grudnia - ani to początek roku, ani poniedziałek - po prostu, postanowienie grudniowo-niedzielne ;) Można? Można! wystarczy chcieć.

Ale dla tych, którzy w magiczny sposób chca zacząć rok, proszę, motywacja! I mam pomysł, trzaśniemy bestseller? Zapiszmy tę 365 stronicową książkę tak, żeby każda strona, każdy dzień chciało się powtarzać i powtarzać. Nawet jeśli to ma być poemat o kanapie i telewizorze ;)

IMG 6501

Tyle o postanowieniach. Happy New Year czytelnicy! Niech ten rok będzie lepszy od poprzedniego!!!

IMG 6523

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Najczęściej czytane

brownie
tytan
kaloriaaa
MG 85742 3
10884486 983695951644010 225026915 n
niechudne1

Polecamy

szpilki na siłowni | cookies

 zBLOGowani.pl

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka prywatności