Kryśka mnie urzekła. Co prawda opisem nie pasuje do mojej osoby ale czasem tak jest, że widzisz pierwszy raz i wiesz, że to Ta Jedyna :) Moja Kryśka!

"Wielka romantyczka. Cały swój wolny czas spędza czytając wiersze, patrząc w niebo i licząc gwiazdy. Często prowadzi też długie rozmowy z Beti. Ponieważ Krysia lubi być na bieżąco z najnowszymi trendami modowymi, rozmowy toczą się głównie wokół tematu ubrań, falbanek i ulubionego koloru Krysi – różowego. Krysia skrycie marzy o tym, żeby kiedyś przejść się po wybiegu podczas pokazu mody." (KUP MISIA)

kryska
O co chodzi? Bohoboco, Paprocki&Brzozowski, La Mania i Gosia Baczyńska - genialny skład i ich kreacje dla Miśków! Fundacja TVN "Nie jesteś sam", Allegro i Rossmann łączą już po raz 9 swoje siły, aby pomagać. Ty też możesz pomóc. Wystarczy kupić jednego z czterech uroczych Miśków i podarować go bliskiej osobie. Dochód ze sprzedaży Miśków będzie przekazany na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.

Moim zdaniem genialna akcja z dwóch powodów. Po pierwsze pomagasz. Sprawdź na sobie jak wiele radości niesie pomoc innym :) Kiedy ostatnio komuś "pomogłaś/eś"? Drugi powód - uszczęśliwisz bliską osobę. Czyli opcja 2 in 1! A trzeci powód? Miśki są mega urocze ...  Radość gwarantowana. Warto pomagać!

ZOBACZ MISIE

Najczęściej czytane

brownie
kaloriaaa
tytan
10884486 983695951644010 225026915 n
niechudne1
12a


Polecamy

szpilki na siłowni | cookies

 zBLOGowani.pl

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka prywatności

Our website is protected by DMC Firewall!